halı yıkama
halı yıkama
halı
Halı yıkama hizmetleri işlem şeması

Halı yıkama taleplerinizde size bir telefon kadar yakınız.

Fabrikamızı aradığınızda servis araçlarımızdan size yakın olan aracımız aranır ve adresiniz verilir. Adresinize gelen aracımız halınızı alır teslimat makbuzunuzu verir. Halınızı alındıktan, teslimata kadar halılarınız firmamızca sigortalıdır. Fabrikaya gelen halılar cinslerine göre ayrılır ve otomatik halı yıkama makinalarına verilmeye başlanır.

Otomatik halı yıkama makinasından rulo halinde çıkan halı sıkma,kurutma makinasına girer. Buradan çıkan halı havalandırma bölgesine götürülerek oraya asılır. Havalandırılması sağlanır. Nemini atan halı toz alma makinasına girer oradan kontrol ve ambalajlama bölümüne girer burada kontrolden geçer, parfümlenir. Logolu poşetimizle poşetlenir.

Hazır olan halılarınız telefonla size bildirilir. Evinize teslim edilen halılarınızın ödemesini ister nakit, ister kapınızda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bizim için müşteri velinimettir.

Halı yıkama fabrikamız, halı yıkama hizmetlerini İzmir de bulunan Hatay, Güzelyalı, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Bornova, Karşıyaka, Bostanlı, Alsancak, Yeşilyurt, Balçova ilçelerinde profesyonel bir şekilde sunmaktadır.halı yıkama
halı
halı yıkama
halı
Halı yıkama İzmir
Yerinde halı yıkama

Tesislerimize gelemeyecek halılarınız İzmir ili içerisinde yerinde özel araçlar eşliğinde temizlenmektedir.

Halı yıkama fabrikası

Halı yıkama hizmetlerini İzmir ili içerisndeki Hatay, Güzelyalı, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Bornova, Karşıyaka, Bostanlı, Alsancak, Yeşilyurt, Balçova gibi ilçelerde talep edebilirsiniz.

Battaniye, Yorgan Yıkama